Subiecte Blog

ECHIPA NAȚIONALĂ.

Trei jucătoare au fost convocate la acțiunea Lotului Național U16 . Timp de o săptămână , ele se vor pregăti la Alexandria , în forma unui cantonament centralizat , care are ca scop , pregătirea pentru turneul FIBA U16 Woman div A , care va avea

Campionat Regional.

La Sighetul Marmaţiei a avut loc o nouă etapă din CR , unde echipa noastră a întâlnit formaţia gazdă CN PED R. Ferdinand .Fetele noastre au controlat partida , şi au reuşit să câştige la diferenţă mare . Felicitări echipei !!!

U16 – etapă dublă.

Sâmbătă a avut loc o nouă etapă , unde echipa noastră a întâlnit lidera la zi a campionatului CSS ALEXANDRIA . Fetele noastre nu au reuşit să facă faţă jocului promt etalat de adversare , şi au cedat victoria .  ROOKIES – CSS ALEXANDR