



au fost convocate la LOTUL NAŢIONAL , în perioada 25 octombrie – 1 noiembrie 2025 .Ele se vor afla în Poiana Braşov , în cantonament de pregătire . Le dorim mult succes !!!

Pe data de 08-09 Noiembrie , echipa noastră participă la Timișoara , la un nou turneu din cadrul CN U15 , adversarele fiind Corona Brașov și MP SPORT Timișoara . Cu cele două adversare ne vom întâlni la încă două turnee , iar cele mai bune dou





Pe data de 05.Dec , echipa noastră întâlnește Gladius Tg Mureș la Sântandrei de la ora 14.00 . Este returul meciului de la Târgu Mureș , unde fetele au reușit o victorie la un scor categoric . Vă așteptăm la sală !!!